Komunikat ws. Nordic Walking

Udostępnij ten post

Informujemy, iż w związku z nie duża liczbą zawodników w konkurencji Nordic Walking ( 13 osób) następuje zmiana kategorii. Prowadzona będzie tylko klasyfikacja open kobiet oraz mężczyzn. Informujemy, iż w związku z nie duża liczbą zawodników w konkurencji Nordic Walking ( 13 osób) następuje zmiana kategorii. Prowadzona będzie tylko klasyfikacja open kobiet oraz mężczyzn.

2 komentarze :

  1. Wielka szkoda że tak zmieniono regulamin na kilka dni przed biegiem, trudno to zrozumieć, mimo małej ilości uczestników organizator powinien się bardziej liczyć z zawodnikami, niestety minus dla organizatora.

    OdpowiedzUsuń
  2. A Ja jako organizator nie rozumiem jaka byłaby satysfakcja jak z każdej kategorii z kilku zawodników po jednej osobie stało by na podium. Intencją biegu nie było rozdawnictwo pucharków tylko miła zabawa. Przykro nam za taką ocenę ale mimo to zapraszamy ponownie za rok może więcej chętnych w tej konkurencji się zapisze. I prosimy się podpisywać pod komentarzami to nie kara i nie gryziemy :) a dla nas nauka na przyszłość.

    OdpowiedzUsuń